GÜNCEL
  HAVA DURUMU
  Nöbetçi eczaneler
  Etkinlikler
  Basında Ezine
   Yazılı Basın
   Görsel Basın
  İhaleler
  Güncel Haberler
  Duyurular
  Albüm
   
Son Haberler
   
Bayramlaşma ...
MAHALELERDE İFTAR PROGRAMLARININ SONUNCUSU GERÇEKLEŞTİRİLDİ…
Belediye Başkanımız Haluk BABAOĞLU Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı:
Bir Belediye İftar Sofralarımız Daha Gerçekleştirildi
Belediye Başkanımız Haluk BABAOĞLU, Babalar Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
   
 
Güncel Haberler

Başkan BABAOĞLU 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kadın çalışanlarıyla kahvaltıda biraraya geldi.

Belediye Başkanı Haluk BABAOĞLU ve eşi Remziye BABAOĞLU, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Belediye bünyesinde çalışan bayanlar ile kahvaltıda bir araya geldi.


Kahvaltıda konuşan Belediye Başkanı Haluk BABAOĞLU, “ Çalışan ve çalışmayan kadınların, hayata kattıkları ile kadınların sorunları bunların çözümleri konusunda çaba sarf ediyoruz. Kadınlara sadece 8 Martta değil hayatın her alanında hatırlanması ve değer verilmesi gerekir.
 Sevginin, şefkatin, fedakârlık ve sabrın simgesi olan kadınlarımız en değerli, en yüce varlıklarımızdır. Hepimizin, her insanın üzerinde bir kadın emeği var. Hepimizin ilk öğretmeni kadınlarımızdır, annelerimizdir.  Bizim kültürümüzde, medeniyetimizde, kadınlarımıza ve annelerimize özel bir önem atfedilmiş, kadınlarımızın aile hayatında olsun, toplumsal ve siyasal hayatta olsun belirleyici rolü takdir edilmiştir.”

 

“Kadınlarımızın desteklenmesi demek, ailenin, toplumumuzun ve milletimizin güçlenmesi demektir. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla tüm kadınlarımıza minnet ve şükran duygularımı ifade ediyor, Kadınlar Gününüzü kutluyorum” dedi.

 

Kahvaltının ardından Başkan Haluk BABAOĞLU ve eşi Remziye BABAOĞLU ile Belediye bünyesinde çalışan bayanlar hatıra fotoğrafı çekildiler.
Bunu Paylaş  
 

copyright ©2012 EZİNE BELEDİYESİ - Tüm Hakları Saklıdır