GÜNCEL
  HAVA DURUMU
  Nöbetçi eczaneler
  Etkinlikler
  Basında Ezine
   Yazılı Basın
   Görsel Basın
  İhaleler
  Güncel Haberler
  Duyurular
  Albüm
   
Son Haberler
   
Bayramlaşma ...
MAHALELERDE İFTAR PROGRAMLARININ SONUNCUSU GERÇEKLEŞTİRİLDİ…
Belediye Başkanımız Haluk BABAOĞLU Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı:
Bir Belediye İftar Sofralarımız Daha Gerçekleştirildi
Belediye Başkanımız Haluk BABAOĞLU, Babalar Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
   
 
Güncel Haberler

Başkanımızdan Görme Engelli Vatandaşlarımıza Kahvaltı ...

Engelliler Haftası kapsamında Belediye Başkanlığımız engelli vatandaşlarımıza ve ailelerine yönelik kahvaltı etkinliği düzenledi. Ezine Öğretmenler Evinde gerçekleşen kahvaltıya Belediye Başkanımız Haluk BABAOĞLU’ nu temsilen Belediye Meclis Üyelerimiz Ferdi SAYIN ve Mustafa PİLAN, Çanakkale Engelliler Derneği ve Spor Kulübü ile Türkiye Görme Engelliler Derneği Çanakkale Şube idarecileri ve engelli bireyler ile aileleri katıldı.

 

Belediye Başkanımız Haluk BABAOĞLU’ nu temsilen Belediye Meclis Üyelerimiz Ferdi SAYIN Engelliler Haftasının önemi ile ilgili yaptığı  konuşmasında; Amacımız engelli kardeşlerimizi hayatın içine sokmak, bu bağlamda her zaman yanınızdayız, unutmamalıyız ki hepimiz engelli adayıyız’’ ifadelerini kullandı, ardından dernek başkan V. Ahmet BİLİCİ ‘‘Başta Bu organizasyonun düzenlenmesine sebep olan, Ezine Belediye Başkanımız Haluk BABAOĞLU ’nu ve Ezine Belediyesini her zaman yanımızda görmekten mutluluk duyuyoruz’’ ifadelerini kullanıp bizlerin bir araya gelmesine vesile olan organizasyon için teşekkürlerini dile getirdi.

 

 

Program sonunda Belediye Meclis üyelerimiz, dernek idarecileri, engelli ve engelli velileri ile karşılıklı sohbet havsında geçen çözüm odaklı diyalogları ile etkinlik sona erdi.
Bunu Paylaş  
 

copyright ©2012 EZİNE BELEDİYESİ - Tüm Hakları Saklıdır