GÜNCEL
  HAVA DURUMU
  Nöbetçi eczaneler
  Etkinlikler
  Basında Ezine
   Yazılı Basın
   Görsel Basın
  İhaleler
  Güncel Haberler
  Duyurular
  Albüm
   
Son Haberler
   
Başkanım Ramazan Ayı nedeniyle bir mesaj yayınladı
Akçin Çayı ıslah çalışmaları …
Halk Eğitim Sergisi …
Yeni Su Deposu Temel Atma Töreni …
Akçin Çayı ıslah çalışmaları Başladı ..
   
 
Güncel Haberler

2017 Yılı Mayıs Ayı Belediye Meclisi Olağan Toplantı Gerçekleştirildi

Belediye Meclisimizin 2017 yılı Mayıs Ayı Olağan Toplantısı 03/05/2017 Çarşamba günü saat 16:00'da Belediye Meclis salonunda gerçekleştirildi.

 

  Belediye Başkanımız Sayın Haluk BABAOĞLU Başkanlığında yapılan toplantıya Meclis Üyelerimiz Sayın Salih ÖZTEN, Ramazan KOCAÖZ, Mustafa ÇETİN, Mustafa PİLAN, Hakan ÜNER, Ali ALTAN, Ferdi SAYIN, Bürkan ERCAN, Erdinç CEYHAN, Hikmet ÖZCAN ve Figen DEMİR katılmışlardır. 

 

Belediye Meclis salonunda gerçekleştirilen toplantıda aşağıda belirtilen gündem maddeleri ve gündem dışı dahil olan konular görüşülerek karara bağlanıldı.

 

 

2017 YILI MAYIS AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTI GÜNDEMİ

 

 

1)     2016 Mali Yılı Kesin Hesabının Görüşülmesi.

2)    İlçeniz Camikebir Mahallesinde tapunun 81 ada No’da kayıtlı taşınmazlar ile ilgili 06/04/2017 tarihli ve bila tarihli Mustafa ARSLAN, Nurettin AÇIKGÖZ ve Cengiz EVCİMEN tarafından Belediyemize sunulan dilekçelerin görüşülmesi.

3)  Belediyemiz Mücavir alan sınırları içinde olan Mahmudiye Köyünün bir kısmının mücavir alan sınırlarımızdan çıkarılmasının görüşülmesi.

4)     İlçemiz Camikebir Mahallesinde Tapunun 78 no’lu imar adasının imar plan değişikliği ile ilgili komisyon raporunun görüşülmesi.

5)     İlçemiz Camikebir Mahallesi tapunun 40, 41, 79, 89, 80, 90, 91, 92, 83 ve 84 nolu imar adalarının imar plan tadilatı ile ilgili imar komisyon raporunun görüşülmesi.

6)   İlçemiz Seferşah Mahallesinde tapunun 11 Ada, 10 Parsel no’sunda kayıtlı taşınmazın1/5000 ölçekli ilave imar planı ve 1/1000 ölçekli imar planı değişikliği ile ilgili imar komisyon raporunun görüşülmesi.

7)    İlçemiz Camikebir Mahallesi tapunun 206 nolu imar adası ile ilgili komisyon raporunun görüşülmesi.

8)    İlçemiz Camikebir Mahallesi tapunun 81 nolu imar adasının imar plan değişikliği ile ilgili imar komisyon raporunun görüşülmesi.
Bunu Paylaş  
 

copyright ©2012 EZİNE BELEDİYESİ - Tüm Hakları Saklıdır