HABERLER

ESNAF SOFRAMIZDA PAZARYERİ ESNAFIMIZI MİSAFİR ETTİK...

   

    Belediye Başkanımız Sayın Haluk Babaoğlu’nun ev sahipliği yaptığı “ESNAF SOFRAMIZIN 6.da ilçemiz de hizmet veren Pazaryeri Esnafımızı misafir ettik..
      Belediye Başkanımız Haluk Babaoğlu yemekte yaptığı konuşmasında esnafların davetine iştiraklerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Farklı düşünce ve görüşlere sahip olabiliriz, farklılığımız zenginliğimizdir. Bu gayet doğaldır. Ama İçinde yaşadığımız ilçe hepimizin. Dertleri ve mutlulukları ortak paydamız. İlce esnafımızın da dertlerini sıkıntılarının farkındayız. Bu nedenle zaman zaman bir araya gelerek dertleşmemiz, sorunlarımızı masaya yatırıp çözüm bulmamız için bu tür birlikteliklerin çok faydalı olacağına inanıyorum. Davetimize iştirak ettiğiniz için tekrar teşekkür ederim” dedi.
    Yemeğin sonunda Belediye Başkanımız ilçemizde faaliyette olan çalışmalarla ilgili sorulan soruları cevaplandırarak, çalışmalar ve projelerle hakkında esnafa bilgi verdi... Bizleri katılımlarıyla onurlandıran Esnafımıza çok teşekkür eder, hayırlı işler bereketli kazançlar dileriz...