HABERLER

Berber ve Kuaförlerimizi Misafir Ettik...

   Belediye Başkanımız Sayın Haluk Babaoğlu’nun ev sahipliği yaptığı “ESNAF SOFRAMIZDA” ilçemizde hizmet veren Berber ve Kuaförlerimizi misafir ettik..Yemeğe Berber ve Kuaförlerin yanı sıra İlçe Başkanımız Güray Yüksel ,Belediye Meclis Üyelerimiz Salih Özten,Ramazan Kocaöz,Mustafa Çetin,Mustafa Pilan,Hakan Üner ,İl genel meclis üyemiz Bahri Uysal,Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Özkan’da katıldı.
        Belediye Başkanımız Haluk Babaoğlu yemekte yaptığı kısa konuşmasında esnafların davetine iştiraklerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Farklı düşünce ve görüşlere sahip olabiliriz, farklılığımız zenginliğimizdir. Bu gayet doğaldır. Ama İçinde yaşadığımız ilçe hepimizin. Dertleri ve mutlulukları ortak paydamız. İlce esnafımızın da dertlerini sıkıntılarının farkındayız. Bu nedenle zaman zaman bir araya gelerek dertleşmemiz, sorunlarımızı masaya yatırıp çözüm bulmamız için bu tür birlikteliklerin çok faydalı olacağına inanıyorum. Davetimize iştirak ettiğiniz için tekrar teşekkür ederim” dedi.
     Yemeğin sonunda Belediye Başkanımız ilçemizde faaliyette olan çalışmalarla ilgili sorulan soruları cevaplandırarak, çalışmalar ve projelerle hakkında esnafa bilgi verdi...Bizleri katılımlarıyla onurlandıran Berber ve Kuaför Esnafımıza çok teşekkür eder, hayırlı işler bereketli kazançlar dileriz...