HABERLER

31 Mart Yerel Seçimlerini kazanan Sn. Güray YÜKSEL göreve başladı...

 

31 Mart Yerel Seçimlerini kazanan Sn. Güray YÜKSEL  05.04.2019 Cuma günü itibariyle Belediye Başkanlığı görevine başlamış bulunmaktadır.

Ezine İlçe Seçim Kuruluna belediye meclis üyeleri ve partililerle birlikte giderek mazbatasını alan Ezine Belediye Başkanı Sn. Güray Yüksel, Cuma namazını Ulu Camiinde kıldıktan sonra belediye binası önüne geldi.

Ezine Belediyesi önünde vatandaşlar tarafından sevgi gösterileri ile karşılanan Başkan Sn. Güray YÜKSEL, adaklık koç kesiminin ardından kısa bir konuşma yaptı. Sn. Güray YÜKSEL, “Devir teslim töreninde bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Hepiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Sabahtan mazbatamızı aldık. Teşkilatımız ve AK Parti dava arkadaşlarımız ve Ezine Belediyesini kucaklamak isteyen, bizim her zaman yanımızda olan, gece gündüz bizi destekleyen siz değerli halkımızla kurbanımızı kestik. Allah nasip ederse görevimizin başına geçeceğiz. Memleketimiz, güzel Ezine'miz, geleceğimiz olan yarınlarımız, gençler için gece gündüz çalışacağız. AK Parti bayrağını 2014 senesinde aldığımız gibi şuanda hedefimiz olan 2023 senesine kadar güzel bir şekilde, 720 gün dediğimiz projelerimizi Allah nasip ettiği sürece hızlı bir şekilde yapacağız. Memleket geriye gitmesin. AK Parti artık Ezine'de tamamen belediyecilik adı altında sonuna kadar ilerlesin diyeceğiz. Memleketimize hizmet edeceğiz” dedi.

Devamında Sn. Güray YÜKSEL, belediye binasında makamına geçerek tebrikleri kabul etti.